Teenused

Koduinternet

SkyNet on pakkunud eraklientidele andmesideühendust Idavirumaal  juba 2011. aastast. Paljudes Eestimaa kohtades puudub senini ligipääs kvaliteetsele ja korralikule internetiühendusele, SkyNet  meeskond on pühendunud just sellele, et võimaldada kõigile kõige paremat ja kvaliteetsemat internetiühendust. Oleme välja töötanud spetsiaalsed paketid kodukasutajatele alates kiirustest 10Mbit/s tavakasutajale kuni väga kiire superühenduseni 50Mbit/s. Lisaks tavapakettidele pakume klientidele ka kiireid ning paindlikke erilahendusi.

SkyNet kodune interneti püsiühendus on parima hinna ja kvaliteedi suhtega teenus, mis töötab alati ja korralikult. Erinevalt mobiilsetest ühendustest, mille kvaliteet kõigub ja mis muutuvad kiirelt katkendlikuks, töötab SkyNet internetiühendus alati. Samuti puuduvad SkyNet ühendusel mistahes mahupiirangud ja muud ebameeldivad kitsendused.

Soodne lahendus kaabli vedamise asemel

SkyNet  andmesideühendused on väga töökindlad ja tänu puuduvale andmemahupiirangule on üle interneti võimalik kasutada mitmeid teisi vajalikke teenuseid nagu valve- või telefoniteenused. Seetõttu on eramu ehitamisel ja sidekanalitega sidumisel hea võimalus kasutada traadita tehnoloogiaid. Esiteks on see odavam, kui paigaldada kaablitaristu ja teiseks on traadita side lahendusi lihtsam tehnoloogia edenedes uuendada.